بانک اطلاعاتی چیدون

چرا چیدون؟

می توانید بدون  هزینه برای ساخت سایت در چیدون امتیاز یک صفحه اختصاصی را از آن خود کنید و از همه امکانات آن برای درج فعالیت و کار خود بهرمند شوید .
چیدون لینکی در اختیار شما می گذارد ،این قابلیت را دارد که آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و همچنین در بیو اینستاگرام و تلگرام و کانال خود نیز استفاده کنید تا راهی برای دیده شده در بستری جدی را تجربه کنید .

امکانات چیدون برای شما ...

بانک اطلاعات چیدون

تولید محتوا

ثبت اطلاعات چیدون

رسمی

بانک اطلاعات چیدون

شبکه های اجتماعی

بانک اطلاعات چیدون

صفحه اختصاصی

بانک اطلاعات چیدون

نقشه

بانک اطلاعات چیدون

لینک های اختصاصی

ثبت اطلاعات چیدون

بانک اصناف

بانک اطلاعات چیدون

تلفن ها

ثبت اطلاعات شغلی در چیدون

توضیح کلی درباره ثبت اطلاعات شغلی در چیدون :

چیدون سیستم تولید انتشار و مدیریت محتواست که با نوآوری در زمینه مدیریت محتوا و همچنین ثبت اطلاعات شغلی به سیستم کاری خود رنگ و روی دیگری بخشیده است . از این رو در راستای اهداف خود که جمعا اتصال مشتری به صاحب مشاغل می باشد تصمیم به رونمایی از سیستم مخزن چیدون کرده است .
به جرات میتوان گفت سیستم چیدون منحصر بفرد و همچنین بهترین ابزار ارائه و انتشار محتواست .
در مقایسه با سایت ها و اپلیکیشن های مرسوم که با در اختیار گذاشتن بخشی از یک صفحه بیشتر بهره برداری را از آن خود کرده چیدون برای ثبت اطلاعات شغلی شما یک صفحه کامل در اختیار شما می گذارد و بسته به محتوای شما این صفحه و ابزار های داخلی آن متفاوت خواهد بود .

سفارشی سازی :

قابلیت سفارشی سازی صفحه بعد از ثبت نام هم وجود دارد که شما بعد از تکمیل اطلاعات با ارتباط با پشتیبانی درخواست خود مبنی بر امکانات خاصی به صفحه خود اضافه کنید .

چیدونی بگرد… :

در چیدون قابلیت ثبت اطلاعات شغلی ، ثبت مهارت های فردی و فروش کالا وجود دارد که به انتخاب شما قابل تغییر است . جستجو در چیدون شما را به هدف نهایی خواهد رساند .

ثبت اطلاعات شغلی :

برای ثبت اطلاعات شغلی در چیدون کافیست بعد از ثبت نام سایت در اطلاعات خود را وارد چیدون کنید بقیه کار ها را به ما بسپارید در اینجا شما لینک اختصاصی خود را خواهید داشت .
این لینک در ثبت اطلاعات شغلی می تواند به انتخاب شما فارسی یا لاتین باشد و اطلاعات شما در چیدون ثبت میشود

به مدت یک سال به کاربران نمایش داده خواهد شد کاربران بصورت مستقیم با شما در از طریق لینک ها و یا آدرس ها و یا حتی شماره شما که در برگه اختصاصی شما درج می شود ارتباط خواهند بود .

چیدون واسطه و دلال نیست :

در چیدون بابت ثبت اطلاعات شغلی شما پنل یا درگاهی به شما اجاره داده نمیشود که به واسطه آن درصد بگیرد چیدون سیستم انتشار محتواست و محتوای شما را به کاربران اینترنت نمایش می دهد .
و کاربران شما و در بستری که شما فراهم کرده اید ارتباط برقرار میکنند . کاربران اینترنت بعد از رسد و خواندن اطلاعات مسقیما با خود شما ارتباط برقرار میکنند .

اهمیت دیده شدن در گوگل :

 

 

وقتی کسب و کار شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش یابد یعنی شما در قویترین و محبوب ترین مرورگر جهان تبلیغ شده اید اما این کار و ثبت اطلاعات شغلی نیازمند مهارت و فراگیری قوانین گوگل است .
در حال حاضر به این قوانین الگوریتم گوگل گفته میشود . این مجموعه قوانین تنها برای کاربر نوشته نشده اند بلکه باید برای خود گوگل نیز توانایی خواندن مطالب داشته باشد . به این خوانش بهینه سازی محتوا می گویند .
یعنی بعد از تولید محتوا باید محتوا را بهینه سازی به دوشکل متفاوت انجام شود در حقیقت بهینه سازی برای کاربران و بهینه سازی برای گوگل .

چگونه ثبت اطلاعات شغلی را بصورت بهینه انجام دهیم ؟

از آنجایی که تولید محتوا نیازمند فراگیری آموزش هاست و زمان زیادی خواهد برد چیدون در ثبت اطلاعات شغلی همراه شما خواهد بود .
بدین صورت که شما در هنگام ثبت نام در چیدون انتخاب میکنید که تولید محتوای  به عهده ما باشد و شما فقط توضیح مختصری از شغل خود خواهید نوشت و بقیه کار ها را به چیدون بسپارید .

کلمات کلیدی در ثبت اطلاعات شغلی :

هر شغل و یا حرفه ای و حتی مهارتی را با چند کلمه کلیدی میشناسیم مثلا در شغل تعمیرات ماشین آن را  مکانیکی میشناسیم یا شرکتی که سایت طراحی  و برنامه نویسی انجام میدهند به عنوان طراح سایت می شناسیم و یا اسم یک بازی خاص هم کلمه کلیدی مشخص خواهد بود .
کلمه کلیدی نمادی میشود برای اینکه به واسطه آن کاربر به شما دسترسی پیدا کند و در حقیقت شما را در اینترنت پیدا کند و از خدمات و کالای شما بهره ببرد . پس کلمه کلیدی از اهمیت بالایی برخوردار است . و نباید از این مهم غافل شویم .

کلمات کلیدی در چیدون :

چیدون هم به عنوان یه سیستم مدیریت محتوا در ثبت اطلاعات شغلی این امکان را به شما میدهد که کلمات کلیدی خود را داشته باشید در چیدون بین 3 تا 5 حرف کلیدی بسته متن خود میتوانید داشته باشید . در انتخاب کلمه کلیدی بسیار دقت داشته باشید چرا که دسترسی کاربران در چیدون به شما با این کلمه ها و البته مختوای شما خواهد بود .

نقش تصاویر در ثبت اطلاعات شغلی :

لطفا اولین تصویری که در سایت آپلود یا بارگذاری  می کنید عکس مربوط به لوگوی شما باشد چرا که این تصویر به عنوان تصویر شاخص برگه شما خواهد بود پس در انتخاب آن در زمان ثبت اطلاعاتی شغلی دقت بیشتری کنید .
در ادامه میتوانید از خدمات و کالا یا حتی مهارت خاص خود سه عکس دیگر وارد کنید . این عکس ها در صفحه اختصاصی شما درج خواهد شد و کاربران حتما به آن سر خواهند زد . شما با تصاویر می تواند خیلی واضح تر حرفه خود را به کاربران معرفی کنید .

لینک های شبکه های مجازی :

در چیدون امکانات فراوانی برای درج لینک های شما ایجاد شده است . مثلا ادرس هر شبکه اجتماعی و نرم افزار خاصی را دارید می توانید در موقع ثبت اطلاعات شغلی وارد کنید و در صفحه اختصاصی شما درج خواهد شد .

راه های ثبت اطلاعات شغلی در مخزن چیدون :

سایت چیدون :

راه اول ثبت نام در داخل سایت و ارسال اطلاعات از این طریق میباشد که برای ثبت نام فقط یک شماره نیاز دارید و به راحتی در صفحه مشخص شده در چیدون اطلاعات را در باکس های مشخص شده خود وارد میکنید .

ربات تلگرام چیدون :

از جمله نوآوری های چیدون ثبت اطلاعات شغلی در سایت با استفاده از ربات تلگرام بوده . در حال حاضر ربات تلگرام جزء محبوب ترین ابزار های چت در ایران می باشد و چیدون با شناسایی این بستر رباتی طراحی نموده و بدون داشتن هیچ دانش خاصی میتوانید اطلاعات شغلی خود را در آن ثبت کنید .
برای وارد شدن به ربات رسمی چیدون کلیک کنید 

امکان ویرایش در ثبت اطلاعات شغلی :

بعد از اینکه اطلاعات وارد شد و توسط سیستم ثبت شد و لینک شما ساخته شد درصورت وجود هرگونه مشکلی یا حتی ایراد جزعی میتوانید با پشتیبان ارتباط برقرار کنید و با دادن مشخصات خود آن ایراد را برطرف کنید .

پشتیبانی چیدون :

تیم پشتیبانی چیدون 24 ساعته در خدمت شماست تا پاسخ گوی سوالات شما باشد همچنین با تماس با شماره های زیر و یا تلگرام و واتساپ نیز می توانید با ما در ارتباط باشید . همچنین از مسیر درباره ما > پیام مستقیم به چیدون هم میتوانید پیام خود را ارسال کنید .
کانال تلگرام چیدون
پیج اینستاگرام چیدون

زمان درج ثبت اطلاعات شغلی در چیدون :

این امر بسته به انتخاب نوع درج اطلاعات شغلی شما در سایت خواهد بود که تا 24 ساعت کاری زمان خواهد برد . لینک اختصاصی شما برایتان ارسال خواهد شد .
تیم تولید محتوای چیدون برای چیدمان صفحه شما زمان زیادی گذاشته اند تا این امر به بهترین نحو انجام شود . پس از وارد کردن و ثبت اطلاعات شغلی شما این تیم برای درج محتوا وارد عمل میشوند همراه شما خواهند بود .

لینک اختصاصی :

لینک اختصاصی به شما کمک میکند تا کاربر خود را بدون اینکه به صفحه دیگری انتقال دهید او را مستقیم به صفحه خود منتقل کنید . از این لینک میتوانید در تلگرام و اینستاگرام و هر شبکه اجتماعی حتی پیامک به عنوان سایت و رزومه خود ارسال کنید . این لینک می تواند به زبان لاتین یا فارسی باشد که به انتخاب شماست .

برای ورود کامل اطلاعات کلیک کنید

کاربر گرامی ابتدا باید وارد شوید و اگر عضو نیستید ثبت نام کنید