وی جی استور

chidon
وی جی استور

ایران

سایت بازی

مخزن چیدون

علی آژند

وی جی استور

معتبرترین سایت خرید و فروش اکانت بازی آنلاین 

 

وی جی استور :

 ما سایتی معتبر در زمینه ی بازی های آنلاین هستیم که نزدیک به ۷ سال از دایر شدن ما می گذرد و با داشتن کاربران بی شمار در سکوی رتبه بندی گوگل نیز جایگاه خوبی داریم وی جی استور ۲۴ ساعته در خدمت کاربران بوده و برای خرید و فروش بازی های آنلاین خدمت رسان است . شما با ثبت نام برای خرید در اینجا هیچ مشکلی ندارید چرا که در این سایت خرید اکانت و فروش آن به صورت گسترده انجام می شود ، طراحی های ما از بهترین متد های روز جهان می باشد تا شما از خرید خود نیز لذت ببرید.

 

وی جی استور و شبکه های اجتماعی :

ما به خرید و فروش اکانت در سایت بسنده نکرده ایم و با فعالیت های مداوم در شبکه های مجازی همانند اینستا گرام ، تلگرام ، بستری برای کاربرانی که کمتر از سایت ها استفاده می کنند فراهم کرده ایم و از این طریق نیز می توانند با مدیران خرید و فروش ما نیز در تماس باشند . وی جی استور سایت معتبری است که در زمینه خرید اکانت بازی های آنلاین همچون کلش آف کلنز ، براول استارز ، کلش رویال  و… محبوب کاربران خود می باشد ،

چرا که در اینجا برای اینکه بخواهید از کجای بازی وارد بشوید و باز با چه قیمتی دست شما را باز گذاشته ایم و جستجو در وی جی استور برای خرید اکانت از پیش رفت برخوردار است و به اصتلاح شما جستجوی زنده را تجربه می کنید.

 

نکته در مورد وی جی استور :

 آن دسته از مشتریانی که لازم می دانند برای اطمینان خود باید بدانند که وی جی استور برای تمام این ها مجوز های لازم را دریافت کرده است . و کاربران نیز می توانند از مزیت پشتیبانی ۲۴ ساعته ما بهرمند شوند .   

 

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم