chidon.ir

عضویت 🛋 ثبت نام

اولین قدم برای وارد شدن به دنیای چیدون ثبت نام و عضویت است

برای ثبت نام کلیک کنید
chidon.ir

درآمد  ❤️ چیدون

سیستم منحصر به فرد درآمد زایی چیدون

مشاهده
chidon.ir

چیدونی ☕ ببینید

با امکانات مدیریت و تولید محتوای چیدون دیده شوید .

ثبت اطلاعات شغلی و فردی
بانک اطلاعات چیدون

سیستم درآمد زایی چیدون ، منحصر به فرد و کارآمد

در ادامه سیستم درآمد زایی چیدون را بررسی میکنیم

درآمد دو طرفه

مدل های درآمد زایی چیدونی

تبلیغ کن و تبلیغ شو  :

در سیستم درآمد چیدون شما برنده هستید چون : با هر ثبت نام در سایت کدی دریافت میکنید که با استفاده از این کد از هر خرید چیدون 10% تخفیف خواهید گرفت حال اگر کسی دیگری از کد شما استفاده کرد و خرید کرد همان 10% تخفیف را دریافت خواهد کرد بعلاوه اینکه حساب شما به میزان تخفیف شارژ خواهد شد .

یعنی :

درآمد چیدونی

در حقیقت :

شما در سایت چیدون ثبت نام می کنید و کد چیدونی خود را دریافت می کنید .( برای دریافت کد چیدونی خود شماره همراهی که ثبت نام کردید رو به شماره 09331908738 واتساپ کنید .)هر محصولی که از فروشگاه خریداری کنید با 10 درصد تخفیف خواهد بود از خدمات ثبت اطلاعات شغلی بهره می برید با 10 درصد تخفیف قسمت جذاب این کد منحصر به فرد اینجاست که اگر کسی با کد شما خرید کند اون شخص هم 10 درصد تخفیف خواهد گرفت و حساب چیدونی شما هم به میزان تخفیف داده شده به اون شخص شارژ خواهد شد .

به عنوان مثال :

شما از خدمات ما به میزان 100.000 تومان استفاده میکنید و مبلغ 90.000 هزار تومان پرداخت خواهید کرد . شما کد چیدونی خود را در اختیار دوستتان قرار میدهید دوست شما 100.000 هزار تومان خرید می کند و 90.000 هزار تومان پرداخت میکند و کیف پول چیدونی شما 10.000 هزار تومان شارژ می شود .

این بازی برد برد …

محصول ویژه چیدون راهی جدید برای ماجراجویی و البته کسب درامد .

 

بهاءالدین محمد بن حسین عاملی، معروف به شیخ بهایی.

می توان گفت ایشان از عالمان عصر صفویه است، وی به‌دلیل احاطه بر علوم مختلفی چون فلسفه، عرفان، فقه، ریاضی ، منطق ، اخلاق ، تاریخ ، مهندسی و… یکی از بزرگان فرزانه زمان خود بود از آثار بسیاری که از وی برجای مانده است .شیخ بهایی یکی از حکما و فیلسوفان بزرگ ایران است و آنچه این حکیم و اندیشمند بزرگ را با دیگر دانشمندان و اندیشمندان در ایران متفاوت می‌کند، علاوه بر تسلط بر علوم، عجائب مهندسی و کرامات اسرارآمیزی است که در مورد این شیخ بزرگ شنیده‌ایم به‌دلیل ارتباط با متافیزیک، صاحب کرامات بوده است .


 

با خرید الین محصول به شما کد چیدونی داده میشود که با در اختیار گذاشتن آن در اختیار دیگران شما میتوانید کسب درامد کنید .

برداشت مبلغ کیف پول

شما می توانید مبلغ کیف پول خود را به روش های زیر دریافت کنید :

  • استفاده در فروشگاه و خرید محصولات بدون محدودیت زمانی
  • استفاده در بخش ثبت اطلاعات شغلی بدون محدودیت استفاده
  • برداشت نقدی از طریق ارائه شماره کارت
انتقال وجه داخل کیف پول

در چیدون امکان انتقال وجه به حساب کاربری دیگر وجود دارد . شما می توانید با استفاده از پشتیبانی چیدون و یا از داخل کیف پول حساب کاربری خود و با استفاده از ایمیل انتقال وجه مورد نظر را به حساب چیدونی دیگر انجام دهید .

محدودیت ساخت لینک چیدون

ساخت لینک در چیدون هیچ محدویتی ندارد و استفاده از تخفیف و جایزه برای تمامی لینک ها اعمال می شود

کاربردی و بصرفه

در این سیستم سعی کردیم هر دو طرف  را درنظر بگیرم بدینگونه که کاربر هم از معرفی افراد بهره می برد هم خود دسترسی به سود حال را دارد . از این رو کاربر با اطمینان خاطری وارد پروسه چیدون خواهد شد .

تیم چیدون پشتیبان شماست .